Verandabouwer in Diepenbeek:
pergola

Richtprijs: 1.300 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Diepenbeek: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Diepenbeek: het belangrijkste

Denk je aan een pergola in Diepenbeek? In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Diepenbeek gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. 1.300 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode3590
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Diepenbeek?

In Diepenbeek spelen vooral deze twee dingen mee: Gemiddeld 19,2 °C in juli in Diepenbeek: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel. Diepenbeek valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Welke vakmensen werken in Diepenbeek?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Diepenbeek: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een pergola in Diepenbeek?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Diepenbeek

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Diepenbeek: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
8,2 km · Genk

Euro-Serre NV

Geleenlaan 1, 3600 Genk

Sinds 1978
Bekijk de fiche
8,2 km · Genk

Greenhouse Veranda's BVBA

Paniswijerstraat 1, 3600 Genk

Sinds 2005
Bekijk de fiche
8,2 km · Genk

BTW-eenheid Euro Serre

Geleenlaan 1, 3600 Genk

Sinds 2016
Bekijk de fiche
9,4 km · Zonhoven

SRT Veranda

3520 Zonhoven

Sinds 2023
Bekijk de fiche
11,3 km · Zutendaal

Gapa Aluminium Design

Molenblookstraat 3a, 3690 Zutendaal

Sinds 2013
Bekijk de fiche
14,2 km · Tongeren-Borgloon

Avema Exclusieve Verandabouw

Merkenstraat 52, 3700 Tongeren-Borgloon

Sinds 2013
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Diepenbeek?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Diepenbeek

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een glazen kamer erbij in Diepenbeek: wat je best vooraf weet

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Diepenbeek, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Handig om te weten

Juli in Diepenbeek: gemiddeld 19,2 °C

Gemiddeld 19,2 °C in juli in Diepenbeek: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Onthoud: Laat een dakzonwering of lamellen mee prijzen.

Goed om te weten

Veranda in Diepenbeek: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Diepenbeek valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Handig om te weten

Diepenbeek: wanneer tekent een architect je veranda?

In Diepenbeek is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Goed om te weten

Koude winters in Diepenbeek: de veranda moet warm blijven

Met zo'n 35 dagen vorst per jaar hoort Diepenbeek bij de koudere gemeenten van de zone. Een veranda die je ook in januari gebruikt, vraagt hier een geïsoleerde vloer en goed dakglas.

Onthoud: Laat de Ug-waarde van het dakglas op de offerte zetten.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Diepenbeek

Pergola in de buurt van Diepenbeek

Pergola in Diepenbeek: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan