Verandabouwer in Huldenberg:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Huldenberg: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Huldenberg: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Huldenberg (postcode 3040): alles om je project goed voor te bereiden. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Huldenberg; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3040
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Huldenberg?

Twee lokale aandachtspunten in Huldenberg: Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Huldenberg een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op. Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Huldenberg een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Huldenberg?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Huldenberg: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Huldenberg?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Huldenberg

Geen vestiging in Huldenberg in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
12,2 km · Leuven

De Serre

Alfred Delaunoislaan 4 Bus 201, 3001 Leuven

Sinds 2024
Bekijk de fiche
12,6 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
12,6 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
17,6 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
19,0 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
19,3 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Huldenberg?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Huldenberg

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een glazen kamer erbij in Huldenberg: wat je best vooraf weet

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Huldenberg, op basis van publieke gegevens. Wanneer de regen terugkomt, komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Huldenberg

Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Huldenberg een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Huldenberg

Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Huldenberg een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Goed om te weten

35 dagen onder nul: een veranda op de proef

Met zo'n 35 dagen vorst per jaar hoort Huldenberg bij de koudere gemeenten van de zone. Wil je de veranda in de winter gebruiken, kies dan een geïsoleerde vloerplaat en isolerend dakglas.

Onthoud: Laat de Ug-waarde van het dakglas op de offerte zetten.

Handig om te weten

Huldenberg: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Premie in Huldenberg: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Huldenberg

Terrasoverkapping in de buurt van Huldenberg

Terrasoverkapping in Huldenberg: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan