Verandabouwer in Oud-Turnhout:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Oud-Turnhout: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Oud-Turnhout: het belangrijkste

Op zoek naar pergola in Oud-Turnhout? Op deze pagina vind je prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. Geen vestiging in Oud-Turnhout in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Qua budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode2360
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Oud-Turnhout?

Twee lokale aandachtspunten in Oud-Turnhout: Vergunning in Oud-Turnhout: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen. Breek je in Oud-Turnhout een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel vakmensen zijn er in Oud-Turnhout?

Er is geen vestiging in Oud-Turnhout in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een pergola in Oud-Turnhout?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost pergola in Oud-Turnhout?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Oud-Turnhout

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Oud-Turnhout

Geen vestiging in Oud-Turnhout in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,8 km · Arendonk

J.V.D. Aluminiumwerken BV

Hoge Mauw 1060, 2370 Arendonk

Sinds 2018
Bekijk de fiche
7,8 km · Retie

B.C. Alu

Europalaan 5, 2470 Retie

Sinds 2012
Bekijk de fiche
9,6 km · Kasterlee

Hobbyserres Stappaerts

Kemelbeekstraat 31, 2460 Kasterlee

Sinds 2011
Bekijk de fiche
10,6 km · Ravels

Jvd Alu

Laar 4, 2381 Ravels

Sinds 2000
Bekijk de fiche
12,6 km · Beerse

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Bekijk de fiche
12,6 km · Beerse

Beerse Aluminium Werken

Dennenlaan 7, 2340 Beerse

Sinds 1979
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Je veranda in Oud-Turnhout: de lokale feiten

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Oud-Turnhout: dit zijn de punten die tellen. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Oud-Turnhout: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Vergunning in Oud-Turnhout: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Oud-Turnhout

Breek je in Oud-Turnhout een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Handig om te weten

Geen verandapremie in Oud-Turnhout: wat wel en niet kan

Zonwering, screens en verandaglas krijgen in Oud-Turnhout geen Vlaamse premie: de grootste besparing zit in de btw.

Handig om te weten

Zomerhitte in Oud-Turnhout: een paar dagen per jaar

Oud-Turnhout telt ongeveer 6 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

Onthoud: Vertel bij je aanvraag op welke kant je tuin ligt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Oud-Turnhout

Pergola in de buurt van Oud-Turnhout

Pergola in Oud-Turnhout: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan