Verandabouwer in Scherpenheuvel-Zichem:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Scherpenheuvel-Zichem: het belangrijkste

In Scherpenheuvel-Zichem begin je het best pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. De KBO telt geen enkele vestiging in Scherpenheuvel-Zichem: bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3270 tot 3272
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Scherpenheuvel-Zichem?

Twee lokale aandachtspunten in Scherpenheuvel-Zichem: Scherpenheuvel-Zichem: 1.167 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Een pergola met lamellen of een overkapping met doek geeft schaduw zonder de wind te blokkeren. Gemiddeld 19,3 °C in juli in Scherpenheuvel-Zichem: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Scherpenheuvel-Zichem?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Scherpenheuvel-Zichem; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Scherpenheuvel-Zichem?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Scherpenheuvel-Zichem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Scherpenheuvel-Zichem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Scherpenheuvel-Zichem

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Scherpenheuvel-Zichem: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
7,3 km · Aarschot

Meubelcentrum Serre

Tieltseweg 274, 3202 Aarschot

Sinds 1983
Bekijk de fiche
12,6 km · Tessenderlo-Ham

I.M.A. Creaties

Kanaalweg 83 Bus 1, 3980 Tessenderlo-Ham

Sinds 2000
Bekijk de fiche
12,6 km · Tessenderlo-Ham

Alu Projects

Kanaalstraat 36, 3945 Tessenderlo-Ham

Sinds 2007
Bekijk de fiche
12,9 km · Begijnendijk

CBC-Wellness & CBC-Terrasoverkappingen

Baalsesteenweg 50, 3130 Begijnendijk

Sinds 2013
Bekijk de fiche
13,5 km · Westerlo

West Alu

Kaaibeeksedijk 12a, 2260 Westerlo

Sinds 2013
Bekijk de fiche
15,9 km · Meerhout

Veranda Willems

Molsebaan 47, 2450 Meerhout

Sinds 2013
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een veranda in Scherpenheuvel-Zichem: wat de open data vertellen

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Scherpenheuvel-Zichem, en wat het verandert aan je project. November en december is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Goed in het oog houden

Veel zon, veel hitte in Scherpenheuvel-Zichem

Scherpenheuvel-Zichem: 1.167 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Een pergola met lamellen of een overkapping met doek geeft schaduw zonder de wind te blokkeren.

Onthoud: Laat zonwering meteen mee prijzen.

Handig om te weten

19,3 °C in juli: buiten leven

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Scherpenheuvel-Zichem: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Onthoud: Laat een dakzonwering of lamellen mee prijzen.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Scherpenheuvel-Zichem

In Scherpenheuvel-Zichem gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

Handig om te weten

Scherpenheuvel-Zichem: wanneer gelden de EPB-eisen?

Een veranda zonder architect in Scherpenheuvel-Zichem moet geen EPB-eisen volgen, maar isolerend glas bespaart je toch stookkosten.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Scherpenheuvel-Zichem

Terrasoverkapping in de buurt van Scherpenheuvel-Zichem

Terrasoverkapping in Scherpenheuvel-Zichem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan