Verandabouwer in Sint-Katelijne-Waver:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. 2 verandabouwers gevestigd in Sint-Katelijne-Waver.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Sint-Katelijne-Waver: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Sint-Katelijne-Waver: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Sint-Katelijne-Waver (postcode 2860 en 2861): alles om je project goed voor te bereiden. In het ondernemingsregister (KBO) vind je 2 verandabouwers in Sint-Katelijne-Waver: vraag elk bedrijf of het een terrasoverkapping uitvoert. Grosso modo reken je op 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2860 en 2861
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Sint-Katelijne-Waver?

Twee lokale aandachtspunten in Sint-Katelijne-Waver: Sint-Katelijne-Waver heeft warme zomermaanden (juli gemiddeld 19,3 °C). Kantelbare lamellen of een doek laten je kiezen tussen zon en schaduw. Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Sint-Katelijne-Waver een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: vraag ze vooraf op.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Sint-Katelijne-Waver?

We tellen 2 verandabouwers in Sint-Katelijne-Waver. Zijn specialiteit bevestigt elk bedrijf het best zelf.

Hoe vraag je in Sint-Katelijne-Waver een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Sint-Katelijne-Waver

Bekijk de fiche

A.A.W.

Drevendaal 20, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1975
Bekijk de fiche

Serrenbouw M.Dockx & Zonen

Mechelsesteenweg 206, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1986
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Sint-Katelijne-Waver?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Sint-Katelijne-Waver

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Sint-Katelijne-Waver: de lokale feiten

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Sint-Katelijne-Waver? Een kort overzicht, met bronnen. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Handig om te weten

Juli in Sint-Katelijne-Waver: gemiddeld 19,3 °C

Sint-Katelijne-Waver heeft warme zomermaanden (juli gemiddeld 19,3 °C). Kantelbare lamellen of een doek laten je kiezen tussen zon en schaduw.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Sint-Katelijne-Waver: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Sint-Katelijne-Waver een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: vraag ze vooraf op.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Goed om te weten

Veel hittedagen: een glazen dak vraagt zonwering

In Sint-Katelijne-Waver komt het kwik ongeveer 7 dagen per jaar boven 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Een glazen dak zonder zonwering wordt dan een serre.

Onthoud: Laat buitenzonwering of dakramen mee prijzen.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Sint-Katelijne-Waver

Breek je in Sint-Katelijne-Waver een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Meet de hoogte van goot en nok vanaf het maaiveld.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Sint-Katelijne-Waver

Terrasoverkapping in de buurt van Sint-Katelijne-Waver

Terrasoverkapping in Sint-Katelijne-Waver: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan