Verandabouwer in Sint-Martens-Latem:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Sint-Martens-Latem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Sint-Martens-Latem: het belangrijkste

Pergola in Sint-Martens-Latem (9830 en 9831): alles om je project goed voor te bereiden. De KBO telt geen enkele vestiging in Sint-Martens-Latem: bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Qua budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode9830 en 9831
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Waar let je op bij een veranda in Sint-Martens-Latem?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Sint-Martens-Latem twee punten: Sinds 1 maart 2026 is er in Sint-Martens-Latem geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op. Met een handvol dagen boven 30 °C zit Sint-Martens-Latem rond het gemiddelde van de zone: het verschil maakt de oriëntatie van je tuin.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Wie kan in Sint-Martens-Latem de werken uitvoeren?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Sint-Martens-Latem: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een pergola in Sint-Martens-Latem?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost pergola in Sint-Martens-Latem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Sint-Martens-Latem

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Sint-Martens-Latem

Geen vestiging in Sint-Martens-Latem in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
4,8 km · Nazareth-De Pinte

Alu Montage Companie

Plaanstraat 30, 9810 Nazareth-De Pinte

Sinds 1996
Bekijk de fiche
10,0 km · Gavere

Alu-Q

Provinciebaan 61 Bus A, 9890 Gavere

Sinds 2016
Bekijk de fiche
10,2 km · Gent

Aanbouwplast

9050 Gent

Sinds 1995
Bekijk de fiche
12,1 km · Kruisem

Dc Alu

Leenstraat 10, 9750 Kruisem

Sinds 2025
Bekijk de fiche
12,1 km · Kruisem

Groep Dc Alu

Leenstraat 10, 9750 Kruisem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
13,3 km · Lievegem

Alu-Vs

Langeboeken 2, 9930 Lievegem

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Sint-Martens-Latem: waar je op let bij een veranda

Open data vervangen geen bezoek van een verandabouwer, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Sint-Martens-Latem: dit zijn de punten die tellen. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Sint-Martens-Latem

Sinds 1 maart 2026 is er in Sint-Martens-Latem geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op.

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Handig om te weten

5 hittedagen per jaar in Sint-Martens-Latem

Met een handvol dagen boven 30 °C zit Sint-Martens-Latem rond het gemiddelde van de zone: het verschil maakt de oriëntatie van je tuin.

Handig om te weten

Architect of niet in Sint-Martens-Latem: vier voorwaarden

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Sint-Martens-Latem een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Sint-Martens-Latem

Een kleine glazen veranda in Sint-Martens-Latem moet geen EPB-eisen volgen, maar goed glas blijft je beste investering.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Sint-Martens-Latem

Pergola in de buurt van Sint-Martens-Latem

Pergola in Sint-Martens-Latem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan