Verandabouwer in Westerlo:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Westerlo: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Westerlo: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Westerlo: het belangrijkste

Overweeg je een terrasoverkapping in Westerlo? Onze lijst telt 1 verandabouwer uit Westerlo, op basis van de openbare KBO-gegevens; vraag elk bedrijf of het dit soort werk doet. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2260
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Westerlo?

Twee lokale aandachtspunten in Westerlo: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Westerlo: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda. In Westerlo gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Westerlo?

Onze lijst telt 1 verandabouwer in Westerlo. Zijn specialiteit bevestigt elk bedrijf het best zelf.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Westerlo?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Westerlo?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Westerlo

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Westerlo

Bekijk de fiche

West Alu

Kaaibeeksedijk 12a, 2260 Westerlo

Sinds 2013
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een veranda in Westerlo: wat de open data vertellen

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Westerlo? De kern, op basis van open gegevens. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

Juli in Westerlo: gemiddeld 19,3 °C

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Westerlo: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Westerlo: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

In Westerlo gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Zomerhitte in Westerlo: een paar dagen per jaar

In Westerlo wordt het gemiddeld 6 dagen per jaar warmer dan 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Op die dagen beslist de zonwering of je in de veranda kan zitten.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Westerlo

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Westerlo

Terrasoverkapping in de buurt van Westerlo

Terrasoverkapping in Westerlo: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan