Verandabouwer in Zwalm:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Zwalm: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Zwalm: het belangrijkste

In Zwalm begin je liefst pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Zwalm gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Als richtpunt reken je op 1.000 tot 8.000 €, materiaal en plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Het formulier stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9630 en 9636
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Zwalm?

Twee lokale aandachtspunten in Zwalm: Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Zwalm een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is. Vergunning in Zwalm: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Zwalm?

Er is geen vestiging in Zwalm in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Zwalm?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Zwalm

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Zwalm: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,8 km · Zottegem

Alu Worx

Emmerstraat 32, 9620 Zottegem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
6,4 km · Gavere

Alu-Q

Provinciebaan 61 Bus A, 9890 Gavere

Sinds 2016
Bekijk de fiche
7,7 km · Oudenaarde

Isora Alu-Systems

Industriepark "de Bruwaan" 10, 9700 Oudenaarde

Sinds 2007
Bekijk de fiche
7,7 km · Oudenaarde

Alu Solutions Carlo

Kerkkouter 30, 9700 Oudenaarde

Sinds 2019
Bekijk de fiche
8,6 km · Oosterzele

Alu - Van De Putte

Dorp 18a, 9860 Oosterzele

Sinds 1992
Bekijk de fiche
11,9 km · Nazareth-De Pinte

Alu Montage Companie

Plaanstraat 30, 9810 Nazareth-De Pinte

Sinds 1996
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Zwalm?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Zwalm

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je een veranda laat bouwen in Zwalm: de nuttige feiten

Voor je offertes van verandabouwers in Zwalm vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Zwalm

Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Zwalm een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Zwalm

Vergunning in Zwalm: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Zwalm: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Zonwering, screens en verandaglas komen in Zwalm niet in aanmerking voor Mijn VerbouwPremie: de grootste besparing zit in de btw.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Handig om te weten

Isolatie-eisen in Zwalm: alleen met architect

De EPB-regels in Zwalm: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Ook in Zwalm

Terrasoverkapping in de buurt van Zwalm

Terrasoverkapping in Zwalm: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan