Verandabouwer in Aartselaar:
pergola

Reken op ongeveer 1.300 tot 8.000 €. 2 verandabouwers gevestigd in Aartselaar.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Aartselaar: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Aartselaar: het belangrijkste

Plan je een pergola in Aartselaar? De Kruispuntbank van Ondernemingen telt 2 verandabouwers in Aartselaar; of een bedrijf dit soort werken uitvoert, vraag je best zelf na. 1.300 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode2630
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Aartselaar?

Twee lokale aandachtspunten in Aartselaar: Bij 19,3 °C in de warmste maand hoort Aartselaar bij de warmere gemeenten: een veranda met grote openingen geeft het meeste zomergevoel. In Aartselaar gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Aartselaar?

Onze lijst telt 2 verandabouwers in Aartselaar. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je in Aartselaar een offerte aan?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Aartselaar

Bekijk de fiche

Mj Verandabouw

Koekoekstraat 67 Bus 1, 2630 Aartselaar

Sinds 2006
Bekijk de fiche

Aluminicon

Nieuwstraat 10, 2630 Aartselaar

Sinds 2012
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Aartselaar?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Aartselaar

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Aartselaar: waar je op let bij een veranda

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: zo ziet de situatie in Aartselaar eruit, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

Een warme juli in Aartselaar

Bij 19,3 °C in de warmste maand hoort Aartselaar bij de warmere gemeenten: een veranda met grote openingen geeft het meeste zomergevoel.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Aartselaar

In Aartselaar gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Geen verandapremie in Aartselaar: wat wel en niet kan

In Aartselaar geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Aartselaar

Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Aartselaar een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Aartselaar

Pergola in de buurt van Aartselaar

Pergola in Aartselaar: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan