Verandabouwer in Damme:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Damme: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Damme: het belangrijkste

Een project rond pergola in Damme? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. Geen vestiging in Damme in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Qua budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen die in Damme werken.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode8340
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Waar let je op bij een veranda in Damme?

Twee lokale aandachtspunten in Damme: Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Damme een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving. In Damme is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Damme?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Damme: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Damme een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost pergola in Damme?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Damme

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Damme

Geen vestiging in Damme in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
10,5 km · Maldegem

Serre Concept

Brugse Steenweg 221, 9990 Maldegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
17,6 km · Eeklo

Staduco

Kunstberg 9, 9900 Eeklo

Sinds 1991
Bekijk de fiche
19,3 km · Aalter

Alu-Frame

9880 Aalter

Sinds 1997
Bekijk de fiche
22,9 km · Lievegem

Alu-Vs

Langeboeken 2, 9930 Lievegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
25,8 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
26,6 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Damme: de context voor je veranda of overkapping

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Damme, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Damme

Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Damme een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Damme

In Damme is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Damme? Niet voor de veranda zelf

Verandaglas en zonwering komen in Damme niet in aanmerking voor Mijn VerbouwPremie: de grootste besparing zit in de btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Damme

De EPB-regels in Damme: een onverwarmde veranda die je afsluit van het huis, blijft buiten het verwarmde volume; laat je architect bevestigen hoe het in jouw geval zit.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Ook in Damme

Pergola in de buurt van Damme

Pergola in Damme: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan