Verandabouwer in Maldegem:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. 1 verandabouwer met een vestiging in Maldegem.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Maldegem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Maldegem: het belangrijkste

Pergola in Maldegem (postcode 9990 tot 9992): de cijfers en tips op een rij. We tellen 1 verandabouwer uit Maldegem, op basis van de openbare KBO-gegevens; vraag elk bedrijf of het dit soort werk doet. Qua budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode9990 tot 9992
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Waar let je op bij een veranda in Maldegem?

Volgens de publieke gegevens tellen in Maldegem twee punten: In Maldegem gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning. Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Maldegem een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel vakmensen zijn er in Maldegem?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Maldegem. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je in Maldegem een offerte aan?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Maldegem

Bekijk de fiche

Serre Concept

Brugse Steenweg 221, 9990 Maldegem

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Maldegem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Maldegem

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je een veranda laat bouwen in Maldegem: de nuttige feiten

Voor je offertes van verandabouwers in Maldegem vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. In de herfst start je best met je aanvraag: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Maldegem

In Maldegem gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

Maldegem: wanneer tekent een architect je veranda?

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Maldegem een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Handig om te weten

Geen verandapremie in Maldegem: wat wel en niet kan

In Maldegem geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

Isolatie-eisen in Maldegem: alleen met architect

Een kleine glazen veranda in Maldegem moet geen EPB-eisen volgen, maar goed glas blijft je beste investering.

Ook in Maldegem

Pergola in de buurt van Maldegem

Pergola in Maldegem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan