Verandabouwer in Destelbergen:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Destelbergen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Destelbergen: het belangrijkste

In Destelbergen begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. Geen vestiging in Destelbergen in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Beschrijf je project en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9070
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Destelbergen?

In Destelbergen spelen vooral deze twee dingen mee: In Destelbergen gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning. De architectenregel in Destelbergen beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. Speel met de tool hierboven.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Destelbergen?

Er is geen vestiging in Destelbergen in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Destelbergen?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Destelbergen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Destelbergen

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Destelbergen

Geen vestiging in Destelbergen in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
6,8 km · Gent

Aanbouwplast

9050 Gent

Sinds 1995
Bekijk de fiche
11,7 km · Oosterzele

Alu - Van De Putte

Dorp 18a, 9860 Oosterzele

Sinds 1992
Bekijk de fiche
13,1 km · Evergem

Aluminium Guillotine & Windows

Jacques Paryslaan 2, 9940 Evergem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
14,6 km · Lokeren

Aluminiumwerken Thyssen Filip

Toekomstlaan 16, 9160 Lokeren

Sinds 2011
Bekijk de fiche
15,2 km · Nazareth-De Pinte

Alu Montage Companie

Plaanstraat 30, 9810 Nazareth-De Pinte

Sinds 1996
Bekijk de fiche
15,5 km · Gavere

Alu-Q

Provinciebaan 61 Bus A, 9890 Gavere

Sinds 2016
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Destelbergen: de nuttige feiten

In Destelbergen spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. De kern, op basis van open gegevens. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Destelbergen

In Destelbergen gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Destelbergen

De architectenregel in Destelbergen beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. Speel met de tool hierboven.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Destelbergen: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Een premie voor je veranda in Destelbergen: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Destelbergen: 6 of 21 %

6 % btw in Destelbergen geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: losse levering gaat aan 21 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Ook in Destelbergen

Terrasoverkapping in de buurt van Destelbergen

Terrasoverkapping in Destelbergen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan