Verandabouwer in Grimbergen:
pergola

Reken op ongeveer 1.300 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Grimbergen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Grimbergen: het belangrijkste

In Grimbergen begin je het best pas aan een pergola met meerdere offertes in handen. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Grimbergen gevestigd; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. 1.300 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1850 tot 1853
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Waar let je op bij een veranda in Grimbergen?

In Grimbergen spelen vooral deze twee dingen mee: Grimbergen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook. De EPB-regels in Grimbergen: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Grimbergen?

Er is geen vestiging in Grimbergen in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een pergola in Grimbergen?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost pergola in Grimbergen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Grimbergen

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Grimbergen

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Grimbergen: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
6,9 km · Zemst

Gebr.thomas BVBA

Elewijtsesteenweg 114, 1980 Zemst

Sinds 1990
Bekijk de fiche
8,0 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
9,1 km · Merchtem

Seby Veranda's

Brusselsesteenweg 58, 1785 Merchtem

Sinds 1998
Bekijk de fiche
10,7 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
11,2 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
11,2 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Grimbergen: waar je op let bij een veranda

In Grimbergen spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. De kern, op basis van open gegevens. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Grimbergen

Grimbergen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

EPB-eisen in Grimbergen: alleen met architect

De EPB-regels in Grimbergen: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

Grimbergen: wanneer tekent een architect je veranda?

Breek je in Grimbergen een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Vorst in Grimbergen: in de lijn van de streek

31 vorstdagen in Grimbergen: niets uitzonderlijks. Let vooral op de aansluiting van dak en gevel, waar koude en vocht binnensluipen.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Grimbergen

Pergola in de buurt van Grimbergen

Pergola in Grimbergen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan