Verandabouwer in Grimbergen:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Grimbergen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Grimbergen: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Grimbergen loont het om een paar gedetailleerde offertes naast elkaar te leggen. De KBO telt geen enkele vestiging in Grimbergen: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: zo ligt de grootteorde, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1850 tot 1853
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Grimbergen?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Grimbergen twee punten: Vergunning in Grimbergen: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen. In Grimbergen is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Grimbergen de werken uitvoeren?

Er is geen vestiging in Grimbergen in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Grimbergen?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Grimbergen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Grimbergen

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Grimbergen

Geen vestiging in Grimbergen in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
6,9 km · Zemst

Gebr.thomas BVBA

Elewijtsesteenweg 114, 1980 Zemst

Sinds 1990
Bekijk de fiche
8,0 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
9,1 km · Merchtem

Seby Veranda's

Brusselsesteenweg 58, 1785 Merchtem

Sinds 1998
Bekijk de fiche
10,7 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
11,2 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
11,2 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je een veranda laat bouwen in Grimbergen: de lokale context

Voor je offertes van verandabouwers in Grimbergen vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Grimbergen

Vergunning in Grimbergen: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Grimbergen: wanneer tekent een architect je veranda?

In Grimbergen is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Grimbergen

Een veranda zonder architect in Grimbergen ontsnapt aan de EPB-procedure, maar goed glas blijft je beste investering.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Handig om te weten

Grimbergen: hoe oud is je woning?

De btw is overal in België dezelfde: 6 % voor een veranda aan een privéwoning van minstens tien jaar, als de verandabouwer levert en plaatst, anders 21 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Ook in Grimbergen

Terrasoverkapping in de buurt van Grimbergen

Terrasoverkapping in Grimbergen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan