Verandabouwer in Hemiksem:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Hemiksem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Hemiksem: het belangrijkste

Plan je een terrasoverkapping in Hemiksem? Geen vestiging in Hemiksem in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2620
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Hemiksem?

In Hemiksem spelen vooral deze twee dingen mee: In juli is het in Hemiksem gemiddeld 19,3 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (19,3 °C). Een terrasoverkapping of pergola geeft dan schaduw en houdt je terras bruikbaar. In Hemiksem gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Hemiksem?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Hemiksem; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Hemiksem?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Hemiksem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Hemiksem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Hemiksem

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Hemiksem: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
3,2 km · Aartselaar

Mj Verandabouw

Koekoekstraat 67 Bus 1, 2630 Aartselaar

Sinds 2006
Bekijk de fiche
3,2 km · Aartselaar

Aluminicon

Nieuwstraat 10, 2630 Aartselaar

Sinds 2012
Bekijk de fiche
7,6 km · Kontich

A+ Alu BVBA

Blauwesteenstraat 124 Bus A, 2550 Kontich

Sinds 1996
Bekijk de fiche
8,7 km · Bornem

Alu Db

Woestijnstraat 33, 2880 Bornem

Sinds 2005
Bekijk de fiche
8,7 km · Bornem

Sunland Veranda's

Woestijnstraat 31, 2880 Bornem

Sinds 2010
Bekijk de fiche
8,7 km · Bornem

Baran Verandas

Paardenstraat 30, 2880 Bornem

Sinds 2019
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Hemiksem: de nuttige feiten

Een veranda gedraagt zich niet overal hetzelfde: zon en vorst bepalen wat je op de offerte vraagt. Hier zie je het voor Hemiksem, op basis van publieke gegevens. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Handig om te weten

Juli in Hemiksem: gemiddeld 19,3 °C

In juli is het in Hemiksem gemiddeld 19,3 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (19,3 °C). Een terrasoverkapping of pergola geeft dan schaduw en houdt je terras bruikbaar.

Goed om te weten

Hemiksem: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

In Hemiksem gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Hemiksem

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Handig om te weten

Zomerhitte in Hemiksem: een paar dagen per jaar

Hemiksem telt ongeveer 6 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Hemiksem

Terrasoverkapping in de buurt van Hemiksem

Terrasoverkapping in Hemiksem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan