Verandabouwer in Boom:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Boom: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Boom: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Boom? Hier staan prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. Geen vestiging in Boom in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Qua budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2850
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Boom?

Twee lokale aandachtspunten in Boom: Vergunning in Boom: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen. In Boom is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Boom?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Boom: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Boom?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Boom?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Boom

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Boom

Geen vestiging in Boom in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
4,3 km · Aartselaar

Mj Verandabouw

Koekoekstraat 67 Bus 1, 2630 Aartselaar

Sinds 2006
Bekijk de fiche
4,3 km · Aartselaar

Aluminicon

Nieuwstraat 10, 2630 Aartselaar

Sinds 2012
Bekijk de fiche
6,0 km · Kontich

A+ Alu BVBA

Blauwesteenstraat 124 Bus A, 2550 Kontich

Sinds 1996
Bekijk de fiche
7,3 km · Puurs-Sint-Amands

Euroveranda

Rijksweg 21, 2870 Puurs-Sint-Amands

Sinds 1991
Bekijk de fiche
7,3 km · Puurs-Sint-Amands

Tulu Veranda And Screens

2890 Puurs-Sint-Amands

Sinds 2025
Bekijk de fiche
9,1 km · Bornem

Alu Db

Woestijnstraat 33, 2880 Bornem

Sinds 2005
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je een veranda laat bouwen in Boom: de nuttige feiten

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Boom, en wat het verandert aan je project. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Boom

Vergunning in Boom: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Boom

In Boom is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Handig om te weten

Boom: hoe oud is je woning?

Het lage btw-tarief in Boom vraagt dat de aannemer levert én plaatst: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

Een doorsnee zomer in Boom

Boom telt ongeveer 6 hittedagen per jaar. Automatische dakramen houden de veranda koel terwijl je weg bent.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Boom

Terrasoverkapping in de buurt van Boom

Terrasoverkapping in Boom: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan