Verandabouwer in Jabbeke:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Jabbeke: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Jabbeke: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Jabbeke? Op deze pagina vind je prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Jabbeke; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. 1.000 tot 8.000 €: zo ligt de grootteorde, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8490
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Jabbeke?

Twee lokale aandachtspunten in Jabbeke: Plan je een veranda in Jabbeke? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt. In Jabbeke geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Jabbeke de werken uitvoeren?

Er is geen vestiging in Jabbeke in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je in Jabbeke een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Jabbeke?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Jabbeke

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Jabbeke

Geen vestiging in Jabbeke in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
9,6 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
14,0 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Bekijk de fiche
18,2 km · Lichtervelde

Ramen en Veranda's Vinckier

Kortemarkstraat 97, 8810 Lichtervelde

Sinds 2000
Bekijk de fiche
24,2 km · Ardooie

Veranda Willems

Oostlaan 4, 8850 Ardooie

Sinds 2013
Bekijk de fiche
24,7 km · Maldegem

Serre Concept

Brugse Steenweg 221, 9990 Maldegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
26,6 km · Aalter

Alu-Frame

9880 Aalter

Sinds 1997
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Jabbeke: de context voor je veranda of overkapping

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zomer en winter bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Jabbeke, op basis van publieke gegevens. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Jabbeke

Plan je een veranda in Jabbeke? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Handig om te weten

Jabbeke: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

In Jabbeke geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Handig om te weten

Architect of niet in Jabbeke: vier voorwaarden

In Jabbeke is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Veel zon in Jabbeke

1.181 kWh/m² zon per jaar in Jabbeke: plaats je zonnepanelen op een plat verandadak, dan doen ze het hier goed.

Onthoud: Vraag de g-waarde en de lichttoetreding van het dakglas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Jabbeke

Terrasoverkapping in de buurt van Jabbeke

Terrasoverkapping in Jabbeke: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan