Verandabouwer in Brugge:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Brugge: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Brugge: het belangrijkste

Denk je aan een terrasoverkapping in Brugge? In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Brugge gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Grosso modo reken je op 1.000 tot 8.000 €, materiaal en plaatsing inbegrepen, afhankelijk van je woning. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Brugge werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8000 tot 8380
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Brugge?

Volgens de publieke gegevens tellen in Brugge twee punten: Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Brugge een architect, ook voor een kleine oppervlakte. Vergunning in Brugge: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Brugge?

Er is geen vestiging in Brugge in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Brugge?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Brugge?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Brugge

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Brugge

Geen vestiging in Brugge in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
17,4 km · Maldegem

Serre Concept

Brugse Steenweg 221, 9990 Maldegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
19,8 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
22,3 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Bekijk de fiche
23,6 km · Aalter

Alu-Frame

9880 Aalter

Sinds 1997
Bekijk de fiche
25,0 km · Eeklo

Staduco

Kunstberg 9, 9900 Eeklo

Sinds 1991
Bekijk de fiche
25,0 km · Lichtervelde

Ramen en Veranda's Vinckier

Kortemarkstraat 97, 8810 Lichtervelde

Sinds 2000
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Brugge: de context voor je veranda of overkapping

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Brugge eruit, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Brugge

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Brugge een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Goed om te weten

Veranda in Brugge: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Vergunning in Brugge: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

Stadstuin in Brugge: veranda tussen de buren

Brugge telt 118.509 inwoners: veel woningen tussen twee buren. Bouw je tot de perceelsgrens, betrek de buren dan van bij het begin.

Onthoud: Spreek vooraf met je buren over de scheidingsmuren.

Handig om te weten

Brugge: wanneer gelden de EPB-eisen?

Wordt je veranda in Brugge een verwarmde leefruimte met architect? Dan horen er EPB-eisen bij, en een EPB-verslaggever.

Ook in Brugge

Terrasoverkapping in de buurt van Brugge

Terrasoverkapping in Brugge: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan