Verandabouwer in Kampenhout:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Kampenhout: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Kampenhout: het belangrijkste

Plan je een terrasoverkapping in Kampenhout? De KBO telt geen enkele vestiging in Kampenhout: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1910
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Kampenhout?

Volgens de publieke gegevens tellen in Kampenhout twee punten: Met 19,3 °C gemiddeld in juli hoort Kampenhout bij de warmere gemeenten: een veranda met grote openingen geeft het meeste zomergevoel. Vergunning in Kampenhout: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Kampenhout?

Er is geen vestiging in Kampenhout in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Kampenhout?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Kampenhout?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Kampenhout

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Kampenhout

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Kampenhout: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
8,3 km · Zemst

Gebr.thomas BVBA

Elewijtsesteenweg 114, 1980 Zemst

Sinds 1990
Bekijk de fiche
8,9 km · Bonheiden

Aluminiumwerken Cleirbaut

Zwarte Leeuwstraat 93, 2820 Bonheiden

Sinds 2005
Bekijk de fiche
9,4 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
9,4 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
12,1 km · Leuven

De Serre

Alfred Delaunoislaan 4 Bus 201, 3001 Leuven

Sinds 2024
Bekijk de fiche
13,6 km · Sint-Katelijne-Waver

A.A.W.

Drevendaal 20, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1975
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Kampenhout: waar je op let bij een veranda

Een veranda gedraagt zich niet overal hetzelfde: zon en vorst bepalen wat je op de offerte vraagt. De stand van zaken in Kampenhout, op basis van publieke gegevens. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Handig om te weten

19,3 °C in juli: buiten leven

Met 19,3 °C gemiddeld in juli hoort Kampenhout bij de warmere gemeenten: een veranda met grote openingen geeft het meeste zomergevoel.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Kampenhout

Vergunning in Kampenhout: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Goed om te weten

7 hittedagen per jaar in Kampenhout

Met zo'n 7 dagen boven 30 °C hoort Kampenhout bij de warmste gemeenten van de zone. Verluchting bovenaan is hier even belangrijk als zonwering.

Onthoud: Laat buitenzonwering of dakramen mee prijzen.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Kampenhout

De architectenregel in Kampenhout beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. Speel met de tool hierboven.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Kampenhout

Terrasoverkapping in de buurt van Kampenhout

Terrasoverkapping in Kampenhout: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan