Verandabouwer in Koekelberg:
pergola

Reken op ongeveer 1.300 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Koekelberg: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Koekelberg: het belangrijkste

Voor een pergola in Koekelberg loont het om een paar gedetailleerde offertes naast elkaar te leggen. De KBO telt geen enkele vestiging in Koekelberg: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.300 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1081
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Koekelberg?

Volgens de publieke gegevens tellen in Koekelberg twee punten: De Brusselse procedure in Koekelberg: zonder afwijking van de regels geen openbaar onderzoek en geen overlegcommissie. Met een handvol dagen boven 30 °C zit Koekelberg rond het gemiddelde van de zone: op een veranda op het noorden of oosten volstaat vaak een binnenzonwering, op het zuiden niet.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel vakmensen zijn er in Koekelberg?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Koekelberg; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe krijg je een offerte voor een pergola in Koekelberg?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost pergola in Koekelberg?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Koekelberg

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Koekelberg

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Koekelberg; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
0,9 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
3,8 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
4,0 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
5,4 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
8,5 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
9,1 km · Asse

Alu Pigus

Gentsesteenweg 340 Bus 1, 1730 Asse

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een glazen kamer erbij in Koekelberg: wat je best vooraf weet

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Koekelberg eruit, en wat het verandert aan je project. Na de zomer start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Koekelberg: vergunning en architect voor je veranda

De Brusselse procedure in Koekelberg: zonder afwijking van de regels geen openbaar onderzoek en geen overlegcommissie.

Onthoud: Kies een architect die de Brusselse procedure kent.

Handig om te weten

5 hittedagen per jaar in Koekelberg

Met een handvol dagen boven 30 °C zit Koekelberg rond het gemiddelde van de zone: op een veranda op het noorden of oosten volstaat vaak een binnenzonwering, op het zuiden niet.

Handig om te weten

Gelijkvloers appartement met tuin in Koekelberg?

Met 92,7 % appartementen start een veranda in Koekelberg vaak bij de syndicus: de basisakte zegt wie de tuin gebruikt.

Onthoud: Leg je project voor aan de algemene vergadering.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Koekelberg? Renolution is opgeschort

Geen Brusselse steun in Koekelberg voor een veranda in 2026: reken je budget zonder premie.

Onthoud: Volg de berichten van Leefmilieu Brussel over Renolution.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023, BISA 2021-2025. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)

Ook in Koekelberg

Pergola in de buurt van Koekelberg

Pergola in Koekelberg: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan