Verandabouwer in Sint-Joost-ten-Node:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Sint-Joost-ten-Node: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Sint-Joost-ten-Node: het belangrijkste

Met het oog op een pergola in Sint-Joost-ten-Node loont het om een paar gedetailleerde offertes naast elkaar te leggen. De KBO telt geen enkele vestiging in Sint-Joost-ten-Node: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1210
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Sint-Joost-ten-Node?

Twee lokale aandachtspunten in Sint-Joost-ten-Node: Vergunning in Sint-Joost-ten-Node: blijft je veranda binnen de GSV en de gemeentelijke verordening, dan is er geen openbaar onderzoek. Btw in Sint-Joost-ten-Node: de leeftijd van je woning beslist. Een paar maanden wachten kan veel schelen als je woning bijna tien jaar is.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Sint-Joost-ten-Node?

Er is geen vestiging in Sint-Joost-ten-Node in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je in Sint-Joost-ten-Node een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost pergola in Sint-Joost-ten-Node?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Sint-Joost-ten-Node

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Sint-Joost-ten-Node

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Sint-Joost-ten-Node; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
2,2 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
3,2 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
3,6 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
5,4 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
7,1 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
8,4 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Sint-Joost-ten-Node: waar je op let bij een veranda

Een veranda gedraagt zich niet overal hetzelfde: zomer en winter bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Sint-Joost-ten-Node, op basis van publieke gegevens. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Brusselse regels in Sint-Joost-ten-Node: geen veranda zonder vergunning

Vergunning in Sint-Joost-ten-Node: blijft je veranda binnen de GSV en de gemeentelijke verordening, dan is er geen openbaar onderzoek.

Onthoud: Vergelijk diepte en hoogte met de aanbouwen van je buren.

Handig om te weten

Sint-Joost-ten-Node: hoe oud is je woning?

Btw in Sint-Joost-ten-Node: de leeftijd van je woning beslist. Een paar maanden wachten kan veel schelen als je woning bijna tien jaar is.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

Een doorsnee zomer in Sint-Joost-ten-Node

Met 5 hittedagen zit Sint-Joost-ten-Node rond het gemiddelde van de zone: het verschil maakt de oriëntatie van je tuin.

Onthoud: Vertel bij je aanvraag op welke kant je tuin ligt.

Handig om te weten

Sint-Joost-ten-Node: geen premie te verwachten

Geen Brusselse steun in Sint-Joost-ten-Node voor een veranda in 2026: reken je budget zonder premie.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Sint-Joost-ten-Node

Pergola in de buurt van Sint-Joost-ten-Node

Pergola in Sint-Joost-ten-Node: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan