Verandabouwer in Lokeren:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. In Lokeren tellen we 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Lokeren: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Lokeren: het belangrijkste

In Lokeren begin je liefst pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. In de KBO vind je 1 verandabouwer in Lokeren; wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na. Als richtpunt reken je op 1.000 tot 8.000 €, materiaal en plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9160 en 9180
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Lokeren?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Lokeren twee punten: Lokeren valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m². Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Lokeren een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Lokeren?

Onze lijst telt 1 verandabouwer in Lokeren. Zijn specialiteit bevestigt elk bedrijf het best zelf.

Hoe vraag je in Lokeren een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Lokeren

Bekijk de fiche

Aluminiumwerken Thyssen Filip

Toekomstlaan 16, 9160 Lokeren

Sinds 2011
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Lokeren?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Lokeren

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Zon, vorst en regels: je veranda in Lokeren kort samengevat

Voor je offertes van verandabouwers in Lokeren vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. November en december is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Lokeren

Lokeren valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Lokeren

Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Lokeren een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Lokeren? Niet voor de veranda zelf

In Lokeren geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

6 % btw voor je veranda in Lokeren

Woon je in Lokeren in een recente woning? Dan betaal je 21 % btw op de veranda: op 30.000 € excl. btw is dat 4.500 € meer dan aan 6 %.

Ook in Lokeren

Terrasoverkapping in de buurt van Lokeren

Terrasoverkapping in Lokeren: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan