Verandabouwer in Zele:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Zele: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Zele: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Zele? Op deze pagina vind je prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. Geen vestiging in Zele in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier stuurt je aanvraag door naar vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9240
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Zele?

Twee lokale aandachtspunten in Zele: In Zele gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan. Breek je in Zele een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Zele?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Zele; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Zele?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Zele?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Zele

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Zele

Geen vestiging in Zele in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,8 km · Dendermonde

Alu-Mick

Lange Dijkstraat 73, 9200 Dendermonde

Sinds 2022
Bekijk de fiche
6,3 km · Waasmunster

Vista Alu Systems

Nijverheidslaan 11, 9250 Waasmunster

Sinds 2021
Bekijk de fiche
7,4 km · Hamme

Kamo Verandabouw

Evangeliestraat 122 A, 9220 Hamme

Sinds 2007
Bekijk de fiche
9,6 km · Lokeren

Aluminiumwerken Thyssen Filip

Toekomstlaan 16, 9160 Lokeren

Sinds 2011
Bekijk de fiche
12,0 km · Sint-Niklaas

Alu Verschueren

Anthonis de Jonghestraat 48, 9100 Sint-Niklaas

Sinds 1987
Bekijk de fiche
12,0 km · Sint-Niklaas

Aluminiumwerken Raemdonck

Kruisstraat 126, 9111 Sint-Niklaas

Sinds 2002
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Zele: de lokale context

In Zele spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. Een kort overzicht, op basis van open gegevens. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Veranda in Zele: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

In Zele gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

Handig om te weten

Architect of niet in Zele: vier voorwaarden

Breek je in Zele een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Zele: 6 of 21 %

6 % btw in Zele geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

Handig om te weten

Gewone zomers in Zele

Zele telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Automatische dakramen houden de veranda koel terwijl je weg bent.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Zele

Terrasoverkapping in de buurt van Zele

Terrasoverkapping in Zele: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan