Verandabouwer in Nijlen:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. 1 verandabouwer gevestigd in Nijlen.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Nijlen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Nijlen: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Nijlen (2560): de cijfers en tips op een rij. In de KBO vind je 1 verandabouwer in Nijlen; of een bedrijf dit soort werken uitvoert, vraag je best zelf na. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2560
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Nijlen?

Volgens de publieke gegevens tellen in Nijlen twee punten: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Nijlen: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel. Nijlen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Nijlen?

We tellen 1 verandabouwer in Nijlen. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Nijlen?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Nijlen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Nijlen

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Nijlen

Bekijk de fiche

Alu-Worx

Oude Bevelsesteenweg(kessel) 105 Bus 1, 2560 Nijlen

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Klimaat en vergunning: je veranda in Nijlen kort samengevat

Voor je offertes van verandabouwers in Nijlen vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Handig om te weten

Warme julimaand in Nijlen

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Nijlen: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Goed om te weten

Veranda in Nijlen: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Nijlen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Goed om te weten

Boven 30 °C: 7 dagen per jaar in Nijlen

In Nijlen komt het kwik ongeveer 7 dagen per jaar boven 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Zonder buitenzonwering of zonwerend glas loopt een veranda op zulke dagen ver boven de 30 °C op.

Onthoud: Vraag hoe de warme lucht bovenaan weg kan.

Handig om te weten

Architect of niet in Nijlen: vier voorwaarden

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Nijlen

Terrasoverkapping in de buurt van Nijlen

Terrasoverkapping in Nijlen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan