Verandabouwer in Pepingen:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Pepingen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Pepingen: het belangrijkste

Een project rond pergola in Pepingen? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. Geen vestiging in Pepingen in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1670 tot 1674
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Waar let je op bij een veranda in Pepingen?

In Pepingen spelen vooral deze twee dingen mee: In Pepingen is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt. Vergunning in Pepingen: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Pepingen?

Er is geen vestiging in Pepingen in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je in Pepingen een offerte aan?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost pergola in Pepingen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Pepingen

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Pepingen

Geen vestiging in Pepingen in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
6,6 km · Halle

Alu Vomolux Construct

Puesstraat (arthur) 191, 1502 Halle

Sinds 2012
Bekijk de fiche
7,5 km · Pajottegem

Aluminium - P.V.C. - en Metaalwerken Bellemans

Edingsesteenweg 315, 1755 Pajottegem

Sinds 1980
Bekijk de fiche
7,5 km · Pajottegem

Sds Veranda

Steenweg Asse 200, 1540 Pajottegem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
13,5 km · Ninove

Almepro-Alumco

Okegembaan 113, 9400 Ninove

Sinds 1972
Bekijk de fiche
13,5 km · Ninove

Aluminium - Konstruktie Kosijnski

Ziekhuizenstraat 2, 9406 Ninove

Sinds 1978
Bekijk de fiche
13,5 km · Ninove

Alu - Wets

Neep 46, 9402 Ninove

Sinds 1978
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Pepingen: wat je best vooraf weet

Voor je offertes van verandabouwers in Pepingen vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Handig om te weten

Architect of niet in Pepingen: vier voorwaarden

In Pepingen is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Pepingen

Vergunning in Pepingen: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Pepingen? Niet voor de veranda zelf

Vervang je in Pepingen ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Handig om te weten

5 hittedagen per jaar in Pepingen

Pepingen telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Automatische dakramen houden de veranda koel terwijl je weg bent.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Pepingen

Pergola in de buurt van Pepingen

Pergola in Pepingen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan