Verandabouwer in Pajottegem:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. 2 verandabouwers met een vestiging in Pajottegem.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Pajottegem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Pajottegem: het belangrijkste

Denk je aan een pergola in Pajottegem? We tellen 2 verandabouwers uit Pajottegem, op basis van de openbare KBO-gegevens; vraag elk bedrijf of het dit soort werk doet. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1540 tot 1755
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Pajottegem?

In Pajottegem spelen vooral deze twee dingen mee: In Pajottegem combineren 6 hittedagen per jaar en 1.165 kWh/m² zon (PVGIS, 2014-2023). Zonder zonwering haal je hier in juli temperaturen die je niet wil. Pajottegem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Wie kan in Pajottegem de werken uitvoeren?

We tellen 2 verandabouwers in Pajottegem. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vergelijk je offertes voor een pergola in Pajottegem?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost pergola in Pajottegem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Pajottegem

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Pajottegem

Bekijk de fiche

Aluminium - P.V.C. - en Metaalwerken Bellemans

Edingsesteenweg 315, 1755 Pajottegem

Sinds 1980
Bekijk de fiche

Sds Veranda

Steenweg Asse 200, 1540 Pajottegem

Sinds 2019
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Pajottegem: waar je op let bij een veranda

Voor je offertes van verandabouwers in Pajottegem vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed in het oog houden

Glazen dak in Pajottegem: plan de zonwering mee

In Pajottegem combineren 6 hittedagen per jaar en 1.165 kWh/m² zon (PVGIS, 2014-2023). Zonder zonwering haal je hier in juli temperaturen die je niet wil.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Pajottegem

Pajottegem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Architect of niet in Pajottegem: vier voorwaarden

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Pajottegem een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Handig om te weten

Geen verandapremie in Pajottegem: wat wel en niet kan

Een premie voor je veranda in Pajottegem: alleen de ramen naar de veranda kunnen meetellen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Pajottegem

Pergola in de buurt van Pajottegem

Pergola in Pajottegem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan