Verandabouwer in Sint-Pieters-Woluwe:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Sint-Pieters-Woluwe: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Sint-Pieters-Woluwe: het belangrijkste

Een project rond pergola in Sint-Pieters-Woluwe? Hier staan prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. De KBO telt geen enkele vestiging in Sint-Pieters-Woluwe: bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. 1.300 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1150
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Waar let je op bij een veranda in Sint-Pieters-Woluwe?

Twee lokale aandachtspunten in Sint-Pieters-Woluwe: De Brusselse procedure in Sint-Pieters-Woluwe: zonder afwijking van de regels geen openbaar onderzoek en geen overlegcommissie. In Sint-Pieters-Woluwe ligt 35,8 % van de woningen in een huis (Census 2021, IBSA): veel tuinen grenzen aan het binnenterrein van het bouwblok. Hoe meer tuin je bebouwt, hoe groter de kans op een openbaar onderzoek.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Wie neemt zo’n werf aan in Sint-Pieters-Woluwe?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Sint-Pieters-Woluwe: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een pergola in Sint-Pieters-Woluwe?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Sint-Pieters-Woluwe

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Sint-Pieters-Woluwe: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,4 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
5,4 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
6,7 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
6,9 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
7,3 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
8,6 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Sint-Pieters-Woluwe?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Sint-Pieters-Woluwe

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Sint-Pieters-Woluwe: wat de open data vertellen

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Sint-Pieters-Woluwe, op basis van publieke gegevens. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Veranda in Sint-Pieters-Woluwe: stedenbouwkundige vergunning en architect

De Brusselse procedure in Sint-Pieters-Woluwe: zonder afwijking van de regels geen openbaar onderzoek en geen overlegcommissie.

Onthoud: Vergelijk diepte en hoogte met de aanbouwen van je buren.

Goed om te weten

35,8 % van de woningen in Sint-Pieters-Woluwe ligt in een huis

In Sint-Pieters-Woluwe ligt 35,8 % van de woningen in een huis (Census 2021, IBSA): veel tuinen grenzen aan het binnenterrein van het bouwblok. Hoe meer tuin je bebouwt, hoe groter de kans op een openbaar onderzoek.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Sint-Pieters-Woluwe? Renolution is opgeschort

Renolution in Sint-Pieters-Woluwe: geen premie voor de veranda of het glas. Volg de berichten van Leefmilieu Brussel als je later nog andere werken plant.

Onthoud: Reken je budget zonder premie.

Handig om te weten

52,1 % eigenaars in Sint-Pieters-Woluwe

Eigenaars in Sint-Pieters-Woluwe: het lage btw-tarief vraagt een woning van minstens tien jaar.

Op basis van: BISA 2021-2025. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)

Ook in Sint-Pieters-Woluwe

Pergola in de buurt van Sint-Pieters-Woluwe

Pergola in Sint-Pieters-Woluwe: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan