Verandabouwer in Sint-Lambrechts-Woluwe:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Sint-Lambrechts-Woluwe: het belangrijkste

Denk je aan een pergola in Sint-Lambrechts-Woluwe? Geen vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Sint-Lambrechts-Woluwe werken.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1200
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Sint-Lambrechts-Woluwe?

Volgens de publieke gegevens tellen in Sint-Lambrechts-Woluwe twee punten: De Brusselse procedure in Sint-Lambrechts-Woluwe: zonder afwijking van de regels geen openbaar onderzoek en geen overlegcommissie. Het btw-tarief voor je veranda in Sint-Lambrechts-Woluwe: de leeftijd van je woning beslist. Vlak voor de tien jaar? Wachten kan 15 % schelen.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Welke vakmensen werken in Sint-Lambrechts-Woluwe?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een pergola in Sint-Lambrechts-Woluwe?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost pergola in Sint-Lambrechts-Woluwe?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Sint-Lambrechts-Woluwe

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Sint-Lambrechts-Woluwe

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Sint-Lambrechts-Woluwe; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
4,7 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
4,7 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
4,8 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
6,4 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
8,0 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
8,1 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Klimaat en vergunning: een veranda in Sint-Lambrechts-Woluwe kort samengevat

Voor je offertes van verandabouwers in Sint-Lambrechts-Woluwe vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Na de zomer start je best met je aanvraag: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Veranda in Sint-Lambrechts-Woluwe: stedenbouwkundige vergunning en architect

De Brusselse procedure in Sint-Lambrechts-Woluwe: zonder afwijking van de regels geen openbaar onderzoek en geen overlegcommissie.

Onthoud: Kies een architect die de Brusselse procedure kent.

Handig om te weten

Sint-Lambrechts-Woluwe: hoe oud is je woning?

Het btw-tarief voor je veranda in Sint-Lambrechts-Woluwe: de leeftijd van je woning beslist. Vlak voor de tien jaar? Wachten kan 15 % schelen.

Handig om te weten

Brusselse premies in Sint-Lambrechts-Woluwe in 2026

Brusselse premies in Sint-Lambrechts-Woluwe: geen premie voor de veranda of het glas. Kijk later opnieuw op de site van Leefmilieu Brussel.

Onthoud: Reken je budget zonder premie.

Handig om te weten

Gewone zomers in Sint-Lambrechts-Woluwe

In Sint-Lambrechts-Woluwe wordt het gemiddeld 5 dagen per jaar warmer dan 30 °C (2014-2023), in lijn met het Brusselse gemiddelde (5 dagen). Genoeg om een glazen veranda op het zuiden te laten oververhitten als er geen zonwering is.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Sint-Lambrechts-Woluwe

Pergola in de buurt van Sint-Lambrechts-Woluwe

Pergola in Sint-Lambrechts-Woluwe: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan