Verandabouwer in Tremelo:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Tremelo: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Tremelo: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Tremelo (3120 en 3128): de cijfers en tips op een rij. De KBO telt geen enkele vestiging in Tremelo: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3120 en 3128
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Tremelo?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Tremelo twee punten: In juli is het in Tremelo gemiddeld 19,2 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (19,1 °C). Lange, warme avonden: een overdekt terras wordt hier volop gebruikt. Sinds 1 maart 2026 is er in Tremelo geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Tremelo?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Tremelo: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Tremelo?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Tremelo

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Tremelo: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
4,1 km · Begijnendijk

CBC-Wellness & CBC-Terrasoverkappingen

Baalsesteenweg 50, 3130 Begijnendijk

Sinds 2013
Bekijk de fiche
9,7 km · Aarschot

Meubelcentrum Serre

Tieltseweg 274, 3202 Aarschot

Sinds 1983
Bekijk de fiche
11,2 km · Bonheiden

Aluminiumwerken Cleirbaut

Zwarte Leeuwstraat 93, 2820 Bonheiden

Sinds 2005
Bekijk de fiche
13,1 km · Leuven

De Serre

Alfred Delaunoislaan 4 Bus 201, 3001 Leuven

Sinds 2024
Bekijk de fiche
15,1 km · Sint-Katelijne-Waver

A.A.W.

Drevendaal 20, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1975
Bekijk de fiche
15,1 km · Sint-Katelijne-Waver

Serrenbouw M.Dockx & Zonen

Mechelsesteenweg 206, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1986
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Tremelo?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Tremelo

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Tremelo: waar je op let bij een veranda

Voor je offertes van verandabouwers in Tremelo vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

19,2 °C in juli: buiten leven

In juli is het in Tremelo gemiddeld 19,2 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (19,1 °C). Lange, warme avonden: een overdekt terras wordt hier volop gebruikt.

Onthoud: Laat een dakzonwering of lamellen mee prijzen.

Goed om te weten

Tremelo: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Sinds 1 maart 2026 is er in Tremelo geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Tremelo

Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Tremelo een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Tremelo

Premie in Tremelo: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Tremelo

Terrasoverkapping in de buurt van Tremelo

Terrasoverkapping in Tremelo: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan