Verandabouwer in Holsbeek:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Holsbeek: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Holsbeek: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Holsbeek loont het om een paar gedetailleerde offertes naast elkaar te leggen. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Holsbeek; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3220 en 3221
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Holsbeek?

In Holsbeek spelen vooral deze twee dingen mee: Met 19,2 °C gemiddeld in juli hoort Holsbeek bij de warmere gemeenten: glazen schuifwanden die je helemaal openschuift, zijn hier handig. Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Holsbeek een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: bel eerst de dienst omgeving.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Holsbeek?

Er is geen vestiging in Holsbeek in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Holsbeek?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Holsbeek

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Holsbeek; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
7,9 km · Aarschot

Meubelcentrum Serre

Tieltseweg 274, 3202 Aarschot

Sinds 1983
Bekijk de fiche
8,6 km · Leuven

De Serre

Alfred Delaunoislaan 4 Bus 201, 3001 Leuven

Sinds 2024
Bekijk de fiche
8,7 km · Begijnendijk

CBC-Wellness & CBC-Terrasoverkappingen

Baalsesteenweg 50, 3130 Begijnendijk

Sinds 2013
Bekijk de fiche
16,4 km · Tienen

Verandaluxe

Hannuitsesteenweg 499, 3300 Tienen

Sinds 2016
Bekijk de fiche
19,1 km · Bonheiden

Aluminiumwerken Cleirbaut

Zwarte Leeuwstraat 93, 2820 Bonheiden

Sinds 2005
Bekijk de fiche
20,4 km · Westerlo

West Alu

Kaaibeeksedijk 12a, 2260 Westerlo

Sinds 2013
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Holsbeek?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Holsbeek

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Holsbeek: waar je op let bij een veranda

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Holsbeek: dit zijn de punten die tellen. Na de zomer start je best met je aanvraag: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Handig om te weten

Juli in Holsbeek: gemiddeld 19,2 °C

Met 19,2 °C gemiddeld in juli hoort Holsbeek bij de warmere gemeenten: glazen schuifwanden die je helemaal openschuift, zijn hier handig.

Goed om te weten

Holsbeek: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Holsbeek een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: bel eerst de dienst omgeving.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

Premies in Holsbeek: wat wel en niet kan

In Holsbeek geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: het verandaglas krijgt geen premie.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Handig om te weten

Het verlaagde btw-tarief voor je veranda in Holsbeek

Het btw-tarief voor je veranda in Holsbeek: de leeftijd van je woning beslist. Een paar maanden wachten kan veel schelen als je woning bijna tien jaar is.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Holsbeek

Terrasoverkapping in de buurt van Holsbeek

Terrasoverkapping in Holsbeek: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan