Verandabouwer in Ganshoren:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Ganshoren: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Ganshoren: het belangrijkste

Denk je aan een terrasoverkapping in Ganshoren? De openbare gegevens tonen geen vestiging in Ganshoren; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Ganshoren werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1083
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Ganshoren?

Twee lokale aandachtspunten in Ganshoren: Wijkt je project in Ganshoren af van de GSV? Reken dan op een openbaar onderzoek en een overlegcommissie, en een langere termijn. Appartement in Ganshoren: een kleine veranda of een terrasoverkapping vraagt toch een stedenbouwkundige vergunning, en het akkoord van de mede-eigenaars.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Ganshoren?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Ganshoren: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Ganshoren een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Ganshoren

Geen vestiging in Ganshoren in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
2,2 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
4,6 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
5,6 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
6,8 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
7,5 km · Asse

Alu Pigus

Gentsesteenweg 340 Bus 1, 1730 Asse

Sinds 2021
Bekijk de fiche
9,6 km · Merchtem

Seby Veranda's

Brusselsesteenweg 58, 1785 Merchtem

Sinds 1998
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Ganshoren?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Ganshoren

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Ganshoren: wat de open data vertellen

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Ganshoren eruit, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. November en december is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Ganshoren: vergunning en architect voor je veranda

Wijkt je project in Ganshoren af van de GSV? Reken dan op een openbaar onderzoek en een overlegcommissie, en een langere termijn.

Onthoud: Kies een architect die de Brusselse procedure kent.

Handig om te weten

83,1 % appartementen in Ganshoren

Appartement in Ganshoren: een kleine veranda of een terrasoverkapping vraagt toch een stedenbouwkundige vergunning, en het akkoord van de mede-eigenaars.

Handig om te weten

Ganshoren: geen premie te verwachten

Geen Brusselse steun in Ganshoren voor een veranda in 2026: tel alleen op de btw van 6 % als je woning oud genoeg is.

Handig om te weten

Veranda bij een naoorlogse woning in Ganshoren

Met veel woningen uit de jaren 50 tot 70 staan er in Ganshoren veel oude veranda's: vernieuwen kan soms zonder alles af te breken.

Onthoud: Vraag of je oude veranda gerenoveerd kan worden.

Op basis van: BISA 2021-2025. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)

Ook in Ganshoren

Terrasoverkapping in de buurt van Ganshoren

Terrasoverkapping in Ganshoren: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan