Verandabouwer in Jette:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Jette: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Jette: het belangrijkste

In Jette begin je het best pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Jette; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project en ontvang voorstellen van vakmensen die in Jette werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1090
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Jette?

Twee lokale aandachtspunten in Jette: Ga je in Jette dieper of hoger dan de aanbouwen van de buren? Reken dan op een openbaar onderzoek en een overlegcommissie, en een langere termijn. Het btw-tarief is federaal: 6 % bij een woning van tien jaar of ouder, met levering en plaatsing door de aannemer, anders 21 %.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Jette?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Jette; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je in Jette een offerte aan?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Jette

Geen vestiging in Jette in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
3,0 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
3,9 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
6,0 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
7,5 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
8,0 km · Asse

Alu Pigus

Gentsesteenweg 340 Bus 1, 1730 Asse

Sinds 2021
Bekijk de fiche
9,3 km · Merchtem

Seby Veranda's

Brusselsesteenweg 58, 1785 Merchtem

Sinds 1998
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Jette?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Jette

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Jette: de lokale feiten

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Jette eruit, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Jette: vergunning en architect voor je veranda

Ga je in Jette dieper of hoger dan de aanbouwen van de buren? Reken dan op een openbaar onderzoek en een overlegcommissie, en een langere termijn.

Onthoud: Vergelijk diepte en hoogte met de aanbouwen van je buren.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Jette: 6 of 21 %

Het btw-tarief is federaal: 6 % bij een woning van tien jaar of ouder, met levering en plaatsing door de aannemer, anders 21 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

Brusselse premies in Jette in 2026

Brusselse premies in Jette: opgeschort, dus geen premie voor glas of isolatie van je veranda. Volg de berichten van Leefmilieu Brussel als je later nog andere werken plant.

Onthoud: Volg de berichten van Leefmilieu Brussel over Renolution.

Handig om te weten

Mede-eigendom in Jette

Jette telt 82,6 % appartementen. Zelfs met een eigen tuin heeft de mede-eigendom vaak een woord te zeggen over de gevel.

Op basis van: BISA 2021-2025. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)

Ook in Jette

Terrasoverkapping in de buurt van Jette

Terrasoverkapping in Jette: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan