Verandabouwer in Brussel:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. In Brussel tellen we 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Brussel: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Brussel: het belangrijkste

Overweeg je een terrasoverkapping in Brussel? We tellen 1 verandabouwer uit Brussel, op basis van de openbare KBO-gegevens; de precieze specialiteit check je best bij elk bedrijf zelf. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Beschrijf je project en ontvang voorstellen van vakmensen die in Brussel werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1000 tot 1130
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Brussel?

Twee lokale aandachtspunten in Brussel: Wijkt je project in Brussel af van de GSV? Dan volgen speciale regelen van openbaarmaking: openbaar onderzoek en overlegcommissie. Geen Brusselse steun in Brussel voor een veranda in 2026: reken je budget zonder premie.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Brussel?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Brussel. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Brussel?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Brussel

Bekijk de fiche

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Brussel?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Brussel

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Brussel: de lokale feiten

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Brussel? De kern, op basis van open gegevens. Wanneer de regen terugkomt, komen de lekken aan het licht: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Brussel: vergunning en architect voor je veranda

Wijkt je project in Brussel af van de GSV? Dan volgen speciale regelen van openbaarmaking: openbaar onderzoek en overlegcommissie.

Handig om te weten

Brusselse premies in Brussel in 2026

Geen Brusselse steun in Brussel voor een veranda in 2026: reken je budget zonder premie.

Onthoud: Volg de berichten van Leefmilieu Brussel over Renolution.

Handig om te weten

Veranda in een appartementsgebouw in Brussel

Met 84,7 % appartementen start een veranda in Brussel vaak bij de syndicus: de basisakte zegt wie de tuin gebruikt.

Onthoud: Leg je project voor aan de algemene vergadering.

Handig om te weten

EPB-werken in Brussel: verwarmde veranda

Een leefveranda in Brussel moet aan de Brusselse isolatie-eisen voldoen: laat de U-waarden vermelden.

Onthoud: Vraag de U-waarden van glas en profielen.

Op basis van: BISA 2021-2025. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)

Ook in Brussel

Terrasoverkapping in de buurt van Brussel

Terrasoverkapping in Brussel: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan