Verandabouwer in Lendelede:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. In Lendelede telt onze lijst 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Lendelede: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Lendelede: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Lendelede vraag je beter meer dan één offerte. In het ondernemingsregister (KBO) vind je 1 verandabouwer in Lendelede: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8860
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Lendelede?

Volgens de publieke gegevens tellen in Lendelede twee punten: Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Lendelede een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving. Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Lendelede een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Lendelede?

We tellen 1 verandabouwer in Lendelede. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Lendelede?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Lendelede

Bekijk de fiche

Groep Alu

Vlasbloemstraat 20, 8860 Lendelede

Sinds 2020
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Lendelede?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Lendelede

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Lendelede: de context voor je veranda of overkapping

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. De stand van zaken in Lendelede, op basis van publieke gegevens. November en december is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Lendelede: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Lendelede een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Architect of niet in Lendelede: vier voorwaarden

Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Lendelede een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Handig om te weten

Lendelede: wanneer gelden de EPB-eisen?

In Lendelede gelden de Vlaamse EPB-regels: een veranda zonder architect valt buiten de EPB-procedure, met architect en verwarming moeten dichte delen U 0,24 halen en ramen Uw 1,5, met glas tot 1,1.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Handig om te weten

Plaats genoeg in Lendelede?

In Lendelede rijden verandabouwers soms een eind: vraag elke offerte of de verplaatsing inbegrepen is.

Ook in Lendelede

Terrasoverkapping in de buurt van Lendelede

Terrasoverkapping in Lendelede: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan