Verandabouwer in Kuurne:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Kuurne: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Kuurne: het belangrijkste

Overweeg je een terrasoverkapping in Kuurne? Geen vestiging in Kuurne in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: zo ligt de grootteorde, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen die in Kuurne werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8520
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Kuurne?

In Kuurne spelen vooral deze twee dingen mee: Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Kuurne een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: bel eerst de dienst omgeving. Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Kuurne een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Kuurne?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Kuurne: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Kuurne?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Kuurne

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Kuurne: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
4,0 km · Lendelede

Groep Alu

Vlasbloemstraat 20, 8860 Lendelede

Sinds 2020
Bekijk de fiche
6,9 km · Deerlijk

Filclair Serren Industry

Waregemstraat 619, 8540 Deerlijk

Sinds 1968
Bekijk de fiche
6,9 km · Deerlijk

D'hont Bjorn Aluminium

Vanneste-Verweestraat 9, 8540 Deerlijk

Sinds 2011
Bekijk de fiche
7,6 km · Wevelgem

Aluminiumconstructie Vandemaele

Overheulestraat 250, 8560 Wevelgem

Sinds 1984
Bekijk de fiche
7,6 km · Wevelgem

Alu CORNE Gebr.

Kweekstraat 4, 8560 Wevelgem

Sinds 1986
Bekijk de fiche
7,6 km · Wevelgem

Veranda's Joye

Visserijstraat 2, 8560 Wevelgem

Sinds 2003
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Kuurne?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Kuurne

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Kuurne: waar je op let bij een veranda

In Kuurne spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. Een kort overzicht, met bronnen. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Kuurne

Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Kuurne een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: bel eerst de dienst omgeving.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

Kuurne: wanneer tekent een architect je veranda?

Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Kuurne een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Handig om te weten

6 % btw voor je veranda in Kuurne

6 % btw in Kuurne geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

Kuurne: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Zonwering, screens en verandaglas komen in Kuurne niet in aanmerking voor Mijn VerbouwPremie: de grootste besparing zit in de btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Ook in Kuurne

Terrasoverkapping in de buurt van Kuurne

Terrasoverkapping in Kuurne: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan