Verandabouwer in Linkebeek:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Linkebeek: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Linkebeek: het belangrijkste

In Linkebeek begin je liefst pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. Geen vestiging in Linkebeek in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1630
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Linkebeek?

In Linkebeek spelen vooral deze twee dingen mee: Bouw je een veranda in Linkebeek? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek. Een veranda met geïsoleerde panelen komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Linkebeek een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Linkebeek de werken uitvoeren?

Er is geen vestiging in Linkebeek in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Linkebeek?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Linkebeek?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Linkebeek

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Linkebeek

Geen vestiging in Linkebeek in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
2,7 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
5,3 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
6,8 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
8,9 km · Halle

Alu Vomolux Construct

Puesstraat (arthur) 191, 1502 Halle

Sinds 2012
Bekijk de fiche
9,9 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
11,9 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Linkebeek: de lokale context

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Linkebeek eruit, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Linkebeek

Bouw je een veranda in Linkebeek? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Linkebeek

Een veranda met geïsoleerde panelen komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Linkebeek een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Linkebeek: hoe oud is je woning?

De btw is overal in België dezelfde: 6 % voor een veranda aan een privéwoning van minstens tien jaar, als de verandabouwer levert en plaatst, anders 21 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Linkebeek? Niet voor de veranda zelf

Een premie voor je veranda in Linkebeek: alleen de ramen naar de veranda kunnen meetellen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Ook in Linkebeek

Terrasoverkapping in de buurt van Linkebeek

Terrasoverkapping in Linkebeek: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan