Verandabouwer in Sint-Gillis:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Sint-Gillis: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Sint-Gillis: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Sint-Gillis: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Sint-Gillis (1060): de cijfers en tips op een rij. In de KBO-gegevens vind je 1 verandabouwer in Sint-Gillis: vraag elk bedrijf of het een terrasoverkapping uitvoert. Qua budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1060
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Sint-Gillis?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Sint-Gillis twee punten: In Sint-Gillis zijn de vrijstellingen smal: een klein los tuinhuis, geen veranda: je veranda vraagt een vergunning en een architect. Brusselse premies in Sint-Gillis: opgeschort, dus geen premie voor glas of isolatie van je veranda. Volg de berichten van Leefmilieu Brussel als je later nog andere werken plant.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Sint-Gillis?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Sint-Gillis. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Sint-Gillis?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Sint-Gillis

Bekijk de fiche

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Sint-Gillis?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Sint-Gillis

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Sint-Gillis: de lokale feiten

Voor je offertes van verandabouwers in Sint-Gillis vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Brusselse regels in Sint-Gillis: geen veranda zonder vergunning

In Sint-Gillis zijn de vrijstellingen smal: een klein los tuinhuis, geen veranda: je veranda vraagt een vergunning en een architect.

Handig om te weten

Renolution in Sint-Gillis in 2026

Brusselse premies in Sint-Gillis: opgeschort, dus geen premie voor glas of isolatie van je veranda. Volg de berichten van Leefmilieu Brussel als je later nog andere werken plant.

Handig om te weten

94,5 % appartementen in Sint-Gillis

Sint-Gillis telt 94,5 % appartementen. Ook bij een privatieve tuin blijft het uitzicht van de gevel meestal een zaak van de algemene vergadering.

Handig om te weten

80,9 % woningen van voor 1945 in Sint-Gillis

Oude woningen in Sint-Gillis: ligt je huis in een beschermd geheel of een vrijwaringszone, dan adviseert ook de KCML.

Onthoud: Laat een nieuwe opening in de achtergevel door een ingenieur nakijken.

Op basis van: BISA 2021-2025. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)

Ook in Sint-Gillis

Terrasoverkapping in de buurt van Sint-Gillis

Terrasoverkapping in Sint-Gillis: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan