Verandabouwer in Lo-Reninge:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Lo-Reninge: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Lo-Reninge: het belangrijkste

In Lo-Reninge begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. Geen vestiging in Lo-Reninge in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Lo-Reninge werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8647
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Lo-Reninge?

Twee lokale aandachtspunten in Lo-Reninge: Sinds 1 maart 2026 is er in Lo-Reninge geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op. Breek je in Lo-Reninge een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Lo-Reninge?

Er is geen vestiging in Lo-Reninge in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Lo-Reninge?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Lo-Reninge

Geen vestiging in Lo-Reninge in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
13,4 km · Ieper

SOETE Aluminium bvba

Langemarkseweg 10 Bus C, 8904 Ieper

Sinds 2006
Bekijk de fiche
13,4 km · Ieper

Serrehuys

Eekhofstraat 22, 8902 Ieper

Sinds 2017
Bekijk de fiche
17,1 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Bekijk de fiche
24,6 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
25,1 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Bekijk de fiche
25,2 km · Roeselare

Alu Construction Develtere

Zwaaikomstraat 22, 8800 Roeselare

Sinds 1987
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Lo-Reninge?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Lo-Reninge

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je een veranda laat bouwen in Lo-Reninge: de lokale context

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Lo-Reninge? De kern, met bronnen. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Lo-Reninge

Sinds 1 maart 2026 is er in Lo-Reninge geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

Architect of niet in Lo-Reninge: vier voorwaarden

Breek je in Lo-Reninge een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Handig om te weten

Het verlaagde btw-tarief voor je veranda in Lo-Reninge

Btw in Lo-Reninge: de leeftijd van je woning beslist. Vlak voor de tien jaar? Wachten kan 15 % schelen.

Handig om te weten

1.189 kWh/m² zon per jaar in Lo-Reninge

1.189 kWh/m² zon per jaar in Lo-Reninge: een plat dak op de veranda kan hier ook zonnepanelen dragen, als de structuur het toelaat.

Onthoud: Vraag de g-waarde en de lichttoetreding van het dakglas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Lo-Reninge

Terrasoverkapping in de buurt van Lo-Reninge

Terrasoverkapping in Lo-Reninge: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan