Verandabouwer in Nieuwpoort:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Nieuwpoort: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Nieuwpoort: het belangrijkste

Plan je een terrasoverkapping in Nieuwpoort? In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Nieuwpoort gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8620
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Nieuwpoort?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Nieuwpoort twee punten: Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Nieuwpoort een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: vraag ze vooraf op. Een premie voor je veranda in Nieuwpoort: alleen de ramen naar de veranda kunnen meetellen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Nieuwpoort?

Er is geen vestiging in Nieuwpoort in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Nieuwpoort?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Nieuwpoort?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Nieuwpoort

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Nieuwpoort

Geen vestiging in Nieuwpoort in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
18,6 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
24,1 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Bekijk de fiche
26,0 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Bekijk de fiche
28,8 km · Lichtervelde

Ramen en Veranda's Vinckier

Kortemarkstraat 97, 8810 Lichtervelde

Sinds 2000
Bekijk de fiche
30,9 km · Ieper

SOETE Aluminium bvba

Langemarkseweg 10 Bus C, 8904 Ieper

Sinds 2006
Bekijk de fiche
30,9 km · Ieper

Serrehuys

Eekhofstraat 22, 8902 Ieper

Sinds 2017
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Nieuwpoort: de lokale context

Open data vervangen geen bezoek van een verandabouwer, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Nieuwpoort: hieronder het belangrijkste. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Veranda in Nieuwpoort: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Nieuwpoort een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: vraag ze vooraf op.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Nieuwpoort

Een premie voor je veranda in Nieuwpoort: alleen de ramen naar de veranda kunnen meetellen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Handig om te weten

EPB-eisen in Nieuwpoort: alleen met architect

In Nieuwpoort gelden de Vlaamse EPB-regels: zonder architect geen EPB-procedure, maar met architect en verwarming gelden de U-waarden: 0,24 voor dak, muur en vloer, 1,5 voor een raam en 1,1 voor het glas.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Nieuwpoort

Breek je in Nieuwpoort een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Ook in Nieuwpoort

Terrasoverkapping in de buurt van Nieuwpoort

Terrasoverkapping in Nieuwpoort: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan