Verandabouwer in Koksijde:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Koksijde: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Koksijde: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Koksijde? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Koksijde; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8670
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Koksijde?

In Koksijde spelen vooral deze twee dingen mee: Koksijde valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook. De btw is overal in België dezelfde: 6 % bij een woning van tien jaar of ouder, met levering en plaatsing door de aannemer, anders 21 %.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Koksijde?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Koksijde; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Koksijde?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Koksijde

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Koksijde; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
24,5 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
29,6 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Bekijk de fiche
29,6 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Bekijk de fiche
31,5 km · Ieper

SOETE Aluminium bvba

Langemarkseweg 10 Bus C, 8904 Ieper

Sinds 2006
Bekijk de fiche
31,5 km · Ieper

Serrehuys

Eekhofstraat 22, 8902 Ieper

Sinds 2017
Bekijk de fiche
33,9 km · Lichtervelde

Ramen en Veranda's Vinckier

Kortemarkstraat 97, 8810 Lichtervelde

Sinds 2000
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Koksijde?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Koksijde

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Koksijde: wat de open data vertellen

Een veranda gedraagt zich niet overal hetzelfde: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. De stand van zaken in Koksijde, op basis van publieke gegevens. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Koksijde

Koksijde valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

6 % btw voor je veranda in Koksijde

De btw is overal in België dezelfde: 6 % bij een woning van tien jaar of ouder, met levering en plaatsing door de aannemer, anders 21 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Koksijde

In Koksijde geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Koksijde

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Koksijde een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Ook in Koksijde

Terrasoverkapping in de buurt van Koksijde

Terrasoverkapping in Koksijde: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan