Verandabouwer in Pajottegem:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. 2 verandabouwers met een vestiging in Pajottegem.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Pajottegem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Pajottegem: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Pajottegem? Op deze pagina vind je de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. In de KBO-gegevens vind je 2 verandabouwers in Pajottegem: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1540 tot 1755
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Pajottegem?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Pajottegem twee punten: Zon en hitte gaan samen in Pajottegem. Vergelijk een glazen dak met zonwering met een dicht dak met lichtstraat. Pajottegem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Pajottegem?

In onze lijst vind je 2 verandabouwers in Pajottegem. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Pajottegem?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Pajottegem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Pajottegem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Pajottegem

Bekijk de fiche

Aluminium - P.V.C. - en Metaalwerken Bellemans

Edingsesteenweg 315, 1755 Pajottegem

Sinds 1980
Bekijk de fiche

Sds Veranda

Steenweg Asse 200, 1540 Pajottegem

Sinds 2019
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Pajottegem: wat je best vooraf weet

Voor je offertes van verandabouwers in Pajottegem vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. November en december is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Goed in het oog houden

Veel zon, veel hitte in Pajottegem

Zon en hitte gaan samen in Pajottegem. Vergelijk een glazen dak met zonwering met een dicht dak met lichtstraat.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Goed om te weten

Pajottegem: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Pajottegem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

6 hittedagen per jaar in Pajottegem

Pajottegem telt ongeveer 6 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Pajottegem

In Pajottegem is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Pajottegem

Terrasoverkapping in de buurt van Pajottegem

Terrasoverkapping in Pajottegem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan