Verandabouwer in Sint-Truiden:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Sint-Truiden: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Sint-Truiden: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Sint-Truiden vergelijk je best meerdere offertes. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Sint-Truiden gevestigd; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Grosso modo reken je op 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen, afhankelijk van je woning. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3800 tot 3806
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Sint-Truiden?

In Sint-Truiden spelen vooral deze twee dingen mee: Veel zon en geregeld hitte in Sint-Truiden: zonwering is hier geen optie maar een onderdeel van de veranda. Plan je een veranda in Sint-Truiden? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Sint-Truiden?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Sint-Truiden: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Sint-Truiden?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Sint-Truiden

Geen vestiging in Sint-Truiden in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
15,5 km · Tongeren-Borgloon

Avema Exclusieve Verandabouw

Merkenstraat 52, 3700 Tongeren-Borgloon

Sinds 2013
Bekijk de fiche
18,3 km · Tienen

Verandaluxe

Hannuitsesteenweg 499, 3300 Tienen

Sinds 2016
Bekijk de fiche
23,6 km · Zonhoven

SRT Veranda

3520 Zonhoven

Sinds 2023
Bekijk de fiche
24,1 km · Heusden-Zolder

Jans Aluminium & Pvc Ramen

Ubbelstraat 127, 3550 Heusden-Zolder

Sinds 1998
Bekijk de fiche
24,1 km · Heusden-Zolder

Superveranda

Mijnwerkerslaan 19, 3550 Heusden-Zolder

Sinds 2014
Bekijk de fiche
24,1 km · Heusden-Zolder

Verandax

3550 Heusden-Zolder

Sinds 2018
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Sint-Truiden?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Sint-Truiden

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Sint-Truiden: de lokale feiten

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Sint-Truiden eruit, en wat het verandert aan je project. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Goed in het oog houden

Zon en hitte samen in Sint-Truiden: 6 hittedagen

Veel zon en geregeld hitte in Sint-Truiden: zonwering is hier geen optie maar een onderdeel van de veranda.

Onthoud: Laat zonwering meteen mee prijzen.

Goed om te weten

Veranda in Sint-Truiden: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Plan je een veranda in Sint-Truiden? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Goed om te weten

35 dagen onder nul: een veranda op de proef

35 vorstdagen per jaar in Sint-Truiden, tegenover 35 voor de doorsnee gemeente in de provincie Limburg: de fundering van de vloerplaat moet vorstvrij liggen.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Sint-Truiden? Niet voor de veranda zelf

Komen er nieuwe ramen in de gevel naar de veranda? Die kunnen wel in aanmerking komen, maar sinds 1 maart 2026 alleen voor inkomenscategorie 3 (35 %, max. 3.675 €) en 4 (50 %, max. 5.250 €).

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Sint-Truiden

Terrasoverkapping in de buurt van Sint-Truiden

Terrasoverkapping in Sint-Truiden: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan