Verandabouwer in Temse:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Temse: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Temse: het belangrijkste

Overweeg je een terrasoverkapping in Temse? De openbare gegevens tonen geen vestiging in Temse; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9140
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Temse?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Temse twee punten: In Temse gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning. Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Temse een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Temse?

Er is geen vestiging in Temse in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Temse?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Temse

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Temse: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
4,9 km · Bornem

Alu Db

Woestijnstraat 33, 2880 Bornem

Sinds 2005
Bekijk de fiche
4,9 km · Bornem

Sunland Veranda's

Woestijnstraat 31, 2880 Bornem

Sinds 2010
Bekijk de fiche
4,9 km · Bornem

Baran Verandas

Paardenstraat 30, 2880 Bornem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
7,6 km · Sint-Niklaas

Alu Verschueren

Anthonis de Jonghestraat 48, 9100 Sint-Niklaas

Sinds 1987
Bekijk de fiche
7,6 km · Sint-Niklaas

Aluminiumwerken Raemdonck

Kruisstraat 126, 9111 Sint-Niklaas

Sinds 2002
Bekijk de fiche
7,6 km · Sint-Niklaas

Kamo Verandabouw

Leopold Ii-Laan 10 A, 9100 Sint-Niklaas

Sinds 2019
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Temse?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Temse

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je offertes vraagt in Temse: de lokale context

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zomer en winter bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Temse, op basis van publieke gegevens. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Temse

In Temse gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning.

Handig om te weten

Temse: wanneer tekent een architect je veranda?

Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Temse een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Handig om te weten

Isolatie-eisen in Temse: alleen met architect

Verwarm je een grote veranda in Temse? Reken dan op EPB-eisen en een EPB-verslaggever.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Temse

Premie in Temse: alleen de ramen naar de veranda kunnen meetellen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Ook in Temse

Terrasoverkapping in de buurt van Temse

Terrasoverkapping in Temse: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan