Verandabouwer in Puurs-Sint-Amands:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. In de gemeente zelf: 2 verandabouwers.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Puurs-Sint-Amands: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Puurs-Sint-Amands: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Puurs-Sint-Amands? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. In het ondernemingsregister (KBO) vind je 2 verandabouwers in Puurs-Sint-Amands: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. Ter indicatie reken je op 1.000 tot 8.000 €, materiaal en plaatsing inbegrepen, afhankelijk van je woning. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Puurs-Sint-Amands werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2870 en 2890
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Puurs-Sint-Amands?

In Puurs-Sint-Amands spelen vooral deze twee dingen mee: Zon en hitte gaan samen in Puurs-Sint-Amands. Laat de verandabouwer twee varianten prijzen: glazen dak met zonwering, en geïsoleerd dak met lichtstraat. Puurs-Sint-Amands valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Puurs-Sint-Amands?

Onze lijst telt 2 verandabouwers in Puurs-Sint-Amands. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je in Puurs-Sint-Amands een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Puurs-Sint-Amands

Bekijk de fiche

Euroveranda

Rijksweg 21, 2870 Puurs-Sint-Amands

Sinds 1991
Bekijk de fiche

Tulu Veranda And Screens

2890 Puurs-Sint-Amands

Sinds 2025
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Puurs-Sint-Amands?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Puurs-Sint-Amands

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je offertes vraagt in Puurs-Sint-Amands: de lokale context

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Puurs-Sint-Amands? De kern, op basis van open gegevens. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed in het oog houden

Veel zon, veel hitte in Puurs-Sint-Amands

Zon en hitte gaan samen in Puurs-Sint-Amands. Laat de verandabouwer twee varianten prijzen: glazen dak met zonwering, en geïsoleerd dak met lichtstraat.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Puurs-Sint-Amands

Puurs-Sint-Amands valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Puurs-Sint-Amands: wanneer tekent een architect je veranda?

Breek je in Puurs-Sint-Amands een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Puurs-Sint-Amands: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Premie in Puurs-Sint-Amands: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Puurs-Sint-Amands

Terrasoverkapping in de buurt van Puurs-Sint-Amands

Terrasoverkapping in Puurs-Sint-Amands: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan