Verandabouwer in Vloesberg:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Vloesberg: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Vloesberg: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Vloesberg (7880): de cijfers en tips op een rij. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Vloesberg gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode7880
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Vloesberg?

In Vloesberg spelen vooral deze twee dingen mee: Waalse vrijstelling in Vloesberg: achteraan, op 2 m van de buren, tot 40 m², laag en overwegend glazen. Vloesberg telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Vloesberg?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Vloesberg: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Vloesberg?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Vloesberg?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Vloesberg

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Vloesberg

Geen vestiging in Vloesberg in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
8,7 km · Ronse

Veranda Willems

Lievensveld 7, 9600 Ronse

Sinds 1984
Bekijk de fiche
8,7 km · Ronse

Veranda-construct NV

Klein Frankrijkstraat 9, 9600 Ronse

Sinds 1987
Bekijk de fiche
8,7 km · Ronse

Veranda Willems

Klein Frankrijkstraat 9, 9600 Ronse

Sinds 2013
Bekijk de fiche
12,5 km · Geraardsbergen

Aluminiumwerken Julien Minne

Abdijstraat 24 26, 9500 Geraardsbergen

Sinds 1980
Bekijk de fiche
12,5 km · Geraardsbergen

MDS ramen deuren en veranda’s

Herenveld(sch) 8, 9500 Geraardsbergen

Sinds 2017
Bekijk de fiche
13,6 km · Oudenaarde

Isora Alu-Systems

Industriepark "de Bruwaan" 10, 9700 Oudenaarde

Sinds 2007
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een veranda in Vloesberg: wat de open data vertellen

Open data vervangen geen bezoek van een verandabouwer, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Vloesberg: dit zijn de punten die tellen. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

CoDT voor een veranda in Vloesberg

Waalse vrijstelling in Vloesberg: achteraan, op 2 m van de buren, tot 40 m², laag en overwegend glazen.

Onthoud: Vraag de dienst stedenbouw of je perceel in een overstromingszone ligt.

Handig om te weten

Een doorsnee zomer in Vloesberg

Vloesberg telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

Handig om te weten

1.170 kWh/m² zon per jaar in Vloesberg

1.170 kWh/m² zon per jaar in Vloesberg: een plat dak op de veranda kan hier ook zonnepanelen dragen, als de structuur het toelaat.

Handig om te weten

Het verlaagde btw-tarief voor je veranda in Vloesberg

Woon je in Vloesberg in een recente woning? Reken dan met 21 %: op 30.000 € excl. btw is dat 4.500 € meer dan aan 6 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Vloesberg

Terrasoverkapping in de buurt van Vloesberg

Terrasoverkapping in Vloesberg: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan