Verandabouwer in Zaventem:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Zaventem: 2 verandabouwers.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Zaventem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Zaventem: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Zaventem vraag je beter meer dan één offerte. In de KBO-gegevens vind je 2 verandabouwers in Zaventem: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. Ter indicatie reken je op 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1930 tot 1933
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Zaventem?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Zaventem twee punten: Vergunning in Zaventem: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen. In Zaventem geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Zaventem?

In onze lijst vind je 2 verandabouwers in Zaventem. Zijn specialiteit bevestigt elk bedrijf het best zelf.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Zaventem?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Zaventem

Bekijk de fiche

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Zaventem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Zaventem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Zaventem: waar je op let bij een veranda

Voor je offertes van verandabouwers in Zaventem vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. In de herfst start je best met je aanvraag: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Zaventem

Vergunning in Zaventem: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Handig om te weten

Zaventem: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

In Zaventem geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Handig om te weten

Zaventem: hoe oud is je woning?

De btw is overal in België dezelfde: 6 % bij een woning van tien jaar of ouder, met levering en plaatsing door de aannemer, anders 21 %.

Handig om te weten

Zaventem: wanneer gelden de EPB-eisen?

De EPB-regels in Zaventem: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; laat je architect bevestigen hoe het in jouw geval zit.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Ook in Zaventem

Terrasoverkapping in de buurt van Zaventem

Terrasoverkapping in Zaventem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan