Verandabouwer in Evere:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Evere: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Evere: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Evere vergelijk je best meerdere offertes. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Evere gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1140
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Evere?

Twee lokale aandachtspunten in Evere: In het Brussels Gewest mag alleen een los bijgebouw tot 9 m² en 3 m hoog, dat niet voor bewoning dient, zonder vergunning: voor je veranda vraag je een stedenbouwkundige vergunning aan. Een premie voor je veranda in Evere? In 2026 niet: Renolution is opgeschort. Het lage btw-tarief blijft wel bestaan.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Evere de werken uitvoeren?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Evere; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Evere?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Evere?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Evere

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Evere

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Evere; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
2,3 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
5,5 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
5,5 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
6,3 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
6,5 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
8,6 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Evere: wat je best vooraf weet

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zomer en winter bepalen wat je op de offerte vraagt. Hier zie je het voor Evere, op basis van publieke gegevens. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Veranda bouwen in Evere: altijd een architect

In het Brussels Gewest mag alleen een los bijgebouw tot 9 m² en 3 m hoog, dat niet voor bewoning dient, zonder vergunning: voor je veranda vraag je een stedenbouwkundige vergunning aan.

Onthoud: Kies een architect die de Brusselse procedure kent.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Evere? Renolution is opgeschort

Een premie voor je veranda in Evere? In 2026 niet: Renolution is opgeschort. Het lage btw-tarief blijft wel bestaan.

Handig om te weten

Veranda in een appartementsgebouw in Evere

Met 83 % appartementen start een veranda in Evere vaak bij de syndicus: de basisakte zegt wie de tuin gebruikt.

Onthoud: Leg je project voor aan de algemene vergadering.

Handig om te weten

Zomerhitte in Evere: een paar dagen per jaar

Een paar dagen per jaar boven 30 °C in Evere (gemiddeld 5). Zonwerend dakglas is een stille, onderhoudsvrije oplossing.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Op basis van: BISA 2021-2025, JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Evere

Terrasoverkapping in de buurt van Evere

Terrasoverkapping in Evere: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan