Verandabouwer in Anzegem:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Anzegem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Anzegem: het belangrijkste

Plan je een terrasoverkapping in Anzegem? De KBO telt geen enkele vestiging in Anzegem: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8570 tot 8573
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Anzegem?

Volgens de publieke gegevens tellen in Anzegem twee punten: Vergunning in Anzegem: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking. Breek je in Anzegem een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Anzegem?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Anzegem; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je in Anzegem een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Anzegem

Geen vestiging in Anzegem in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
6,3 km · Deerlijk

Filclair Serren Industry

Waregemstraat 619, 8540 Deerlijk

Sinds 1968
Bekijk de fiche
6,3 km · Deerlijk

D'hont Bjorn Aluminium

Vanneste-Verweestraat 9, 8540 Deerlijk

Sinds 2011
Bekijk de fiche
6,6 km · Waregem

Verandaland

Anzegemseweg 8, 8790 Waregem

Sinds 1997
Bekijk de fiche
6,6 km · Waregem

Glas-Veranda's V/D Bauwhede

Roterijstraat 107, 8790 Waregem

Sinds 1998
Bekijk de fiche
6,6 km · Waregem

Vliegenraam.be / Alu Windows

Eikenlaan 88 Bus A, 8790 Waregem

Sinds 2017
Bekijk de fiche
10,9 km · Wielsbeke

Houtmerk Serre

8710 Wielsbeke

Sinds 2025
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Anzegem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Anzegem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Veranda bouwen in Anzegem: wat je best vooraf weet

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen wat je op de offerte vraagt. Hier zie je het voor Anzegem, op basis van publieke gegevens. November en december is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Veranda in Anzegem: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Vergunning in Anzegem: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Anzegem

Breek je in Anzegem een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Handig om te weten

EPB-eisen in Anzegem: alleen met architect

Verwarm je een grote veranda in Anzegem? Dan horen er EPB-eisen bij, en een EPB-verslaggever.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Anzegem? Niet voor de veranda zelf

Premie in Anzegem: alleen de ramen naar de veranda kunnen meetellen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Ook in Anzegem

Terrasoverkapping in de buurt van Anzegem

Terrasoverkapping in Anzegem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan