Verandabouwer in Deerlijk:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Ter plaatse: 2 verandabouwers.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Deerlijk: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Deerlijk: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Deerlijk (8540): de cijfers en tips op een rij. De Kruispuntbank van Ondernemingen telt 2 verandabouwers in Deerlijk; of een bedrijf dit soort werken uitvoert, vraag je best zelf na. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8540
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Deerlijk?

Twee lokale aandachtspunten in Deerlijk: In Deerlijk gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan. Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Deerlijk een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Deerlijk?

We tellen 2 verandabouwers in Deerlijk. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Deerlijk?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Deerlijk?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Deerlijk

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Deerlijk

Bekijk de fiche

Filclair Serren Industry

Waregemstraat 619, 8540 Deerlijk

Sinds 1968
Bekijk de fiche

D'hont Bjorn Aluminium

Vanneste-Verweestraat 9, 8540 Deerlijk

Sinds 2011
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Zon, vorst en regels: een veranda in Deerlijk kort samengevat

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Deerlijk? Een kort overzicht, met bronnen. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Deerlijk

In Deerlijk gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Deerlijk

Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Deerlijk een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Handig om te weten

Premies in Deerlijk: wat wel en niet kan

In Deerlijk geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Deerlijk: 6 of 21 %

Is je woning in Deerlijk minder dan tien jaar in gebruik? Reken dan met 21 %: op 30.000 € excl. btw is dat 4.500 € meer dan aan 6 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Ook in Deerlijk

Terrasoverkapping in de buurt van Deerlijk

Terrasoverkapping in Deerlijk: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan