Verandabouwer in Waregem:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. In de gemeente zelf: 3 verandabouwers.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Waregem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Waregem: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Waregem? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. Onze lijst telt 3 verandabouwers met een vestiging in Waregem, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO); vraag elk bedrijf of het dit soort werk doet. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8790 tot 8793
Gevestigde verandabouwers3

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Waregem?

Twee lokale aandachtspunten in Waregem: Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Waregem een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: vraag ze vooraf op. Komen er nieuwe ramen in de gevel naar de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Waregem de werken uitvoeren?

In onze lijst vind je 3 verandabouwers in Waregem. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Waregem?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Waregem

Bekijk de fiche

Verandaland

Anzegemseweg 8, 8790 Waregem

Sinds 1997
Bekijk de fiche

Glas-Veranda's V/D Bauwhede

Roterijstraat 107, 8790 Waregem

Sinds 1998
Bekijk de fiche

Vliegenraam.be / Alu Windows

Eikenlaan 88 Bus A, 8790 Waregem

Sinds 2017
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Waregem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Waregem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Waregem: de lokale feiten

Voor je offertes van verandabouwers in Waregem vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. Wanneer de regen terugkomt, komen de lekken aan het licht: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Waregem

Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Waregem een omgevingsvergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: vraag ze vooraf op.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Waregem? Niet voor de veranda zelf

Komen er nieuwe ramen in de gevel naar de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Handig om te weten

Waregem: hoe oud is je woning?

Is je woning in Waregem minder dan tien jaar in gebruik? Reken dan met 21 %: op 30.000 € excl. btw is dat 4.500 € meer dan aan 6 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

Waregem: wanneer gelden de EPB-eisen?

De EPB-regels in Waregem: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Ook in Waregem

Terrasoverkapping in de buurt van Waregem

Terrasoverkapping in Waregem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan